Питання санкцій – один із компонентів стратегії деокупації Криму, – нардеп (ВІДЕО)

uatv
28.08.2020
Скрін із відео

Питання санкцій – це один із компонентів стратегії деокупації Криму, запропонований Міністерством закордонних справ.

Про це в програмі “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом” заявила Неллі Яковлєва – народний депутат України, член депутатської фракції “Слуга народу”.

“І якраз у цьому ключі МЗС постійно стоїть на позиціях того, що санкції повинні розширюватися і, відповідно, посилювати тиск на РФ. Ми ж розуміємо, що, з одного боку, Росія платить за Крим, інвестуючи і вливаючи фінансові потоки для відновлення інфраструктури півострова. З іншого боку – посилення міжнародного тиску призводить до того, що страждає також і державний бюджет, російський. Тобто ми говоримо про тиск із двох сторін. І ось цей один із компонентів стратегії МЗС зараз вилився в те, що Україна теж підтримала ці санкції, котрі підтримала низка країн, які не входять до ЄС”, – зазначила вона.

Яковлєва також наголосила, що непоновлення водопостачання – один зі способів тиску на окупаційну владу. Однак на повний розрив дипломатичних відносин, на думку нардепа, Україна з Росією не готові піти ні зараз, ні тоді.

Читайте також: Підстав для гуманітарної катастрофи в Криму через нестачу води немає, – Данілов

Раніше Володимир Зеленський заявив, що чинна влада працюватиме над створенням переговорного майданчика, який сприяв би поверненню півострова під український контроль

Джерело UATV
дата 28.08.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×