Прикордонники затримали в пунктах пропуску чотирьох порушників карантину

uatv
04.04.2020
Фото ДПСУ

Співробітники ДПСУ затримали у трьох пунктах пропуску на кордоні з РФ, Білоруссю та Угорщиною чотирьох українців, які порушили правила дотримання протиепідемічних заходів.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ, інформує UATV.

Зазначається, що усі порушники є громадянами України. Троє чоловіків та одна жінка нещодавно повернулися з-за кордону, проте вчора, 3 квітня, знову з’явилися у пунктах пропуску.

“Зробили вони це всупереч взятим зобов’язанням, адже в’їжджаючи в Україну власноруч підписали згоди щодо обов’язкової самоізоляції. Порушники карантину знехтували своїми обіцянками та рушили на виїзд з країни, наражаючи на небезпеку себе та людей навколо”, – йдеться у повідомленні.

Прикордонники повідомили про ці факти поліцейських, які склали адміністративні матеріали за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Далі ці ситуації розглядатиме суд.

В ДПСУ закликали громадян залишатися вдома, щоб зменшити передачу вірусу.

“Шановні громадяни! Вкотре нагадуємо, що порушення правил з карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тис. грн”, – додали у відомстві.

Нагадаємо, вчора, 3 квітня, Кабінет міністрів України посилив карантинні заходи задля стримування поширення коронавірусу. Серед них – заборона пересуватися по вулицях без маски чи респіратора і групами понад 2 осіб; відвідувати парки, сквери та зони відпочинку; самовільно залишати місця обсервації тощо.

Джерело UATV
дата 04.04.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV