Причина мого відсторонення – позиція щодо переговорів у ТКГ, – Безсмертний

uatv
13.08.2019
Фото з сайта 24tv.ua

За словами Романа Безсмертного, причиною його відсторонення від роботи у політичній підгрупі ТКГ стала позиція щодо тактики дій у переговорному процесі та дій на лінії розмежування на Донбасі.

Про це він заявив в ефірі 24 каналу, інформує UATV.

“Що стало причиною мого звільнення, таємниці немає – це моя публічна позиція. І ця позиція не тільки щодо тактики дій в переговорній групі, а й тактики дій на лінії розмежування тощо. Якщо взяти всю історію за останні місяці, то я чесно, коректно і відкрито казав, що тут треба діяти так, а тут – так”, – зазначив Безсмертний.

Раніше Безсмертний наголошував, що Україна після загибелі чотирьох військових під Павлополем повинна була призупинити участь у Мінському процесі до того моменту, коли зустрінуться лідери країн Нормандського формату – України, Росії, Німеччини та Франції.

Крім цього, Роман Безсмертний наголошує: вірити, що Путін може бути якимось союзником – це помилка. Україна зараз повинна бути жорсткішою у своїх рішеннях.

Президент Володимир Зеленський звільнив Безсмертного від виконання обов’язків представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі сьогодні, 13 серпня. Відповідний указ №596/2019 опубліковано на сайті глави держави.

Нагадаємо, Роман Безсмертний представляв нашу державу у політичній підгрупі ТКГ з 9 липня цього року. Тоді він замінив на цій посаді Олександра Моцика.

Читайте такожЗагибель 4 українських військових може призвести до сильного загострення на лінії зіткнення, – Безсмертний (ВІДЕО).

Джерело UATV
дата 13.08.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV