Проєкт фільму “Вакуум” відібрали до міжнародної сценарної лабораторії MIDPOINT Feature Launch-2020

uatv
23.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

Проєкт фільму української режисерки Лізи Сміт відібрали до авторитетної міжнародної сценарної лабораторії MIDPOINT Feature Launch-2020.

Про це повідомляє Держкіно України у Facebook, інформує UATV.

“Проєкт дебютного повнометражного фільму “Вакуум” українських режисерки Лізи Сміт та продюсерки Олександри Костіної (Bosonfilm) став одним із 9- проєктів із усієї Європи, який було відібрано до ювілейного 10-го набору впливової міжнародної сценарної лабораторії MIDPOINT Feature Launch-2020″, – йдеться у повідомленні.

Дебютний фільм режисерки Лізи Сміт “Вакуум” розповідає історію Марти – доньки чоловіка, який декілька років тому зник безвісти. Дівчина повернулася до рідного міста, щоб продати квартиру та позбутися спогадів про батька, який, як вона вважала, її зрадив. Проте своє рішення дівчина може змінити.

Проєкт фільму раніше брав участь у ще двох впливових міжнародних програмах з розвитку сценаріїв TorinoFilmLab (Extended)-2019 і Write Retreat-2019, а також отримав підтримку благодійного фонду Open Ukraine.

MIDPOINT Feature Launch – це унікальна навчальна платформа, спрямована на пошук та розвиток талановитих кіномитців та продюсерів, які розробляють свої перші чи другі повнометражні кінопроєкти, розповіли у Держкіно.

Нагадаємо, світова прем’єра фільму “Номери” Сенцова і Сеітаблаєва відбудеться на Берлінале-2020.

Джерело UATV
дата 23.01.2020
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV