Протистояти пропаганді РФ ефективніше російською мовою, – креативний редактор каналу “Дом”

uatv
17.11.2020
Фото з сайта detector.media

Телеканал “Дом” мовить російською мовою, адже це допомагає ефективніше протистояти пропаганді і спростовувати фейки, які поширює Російська Федерація.

Про це сказав член Редакційної ради та креативний редактор телеканалу “Дом” Максим Кречетов в інтерв’ю для сайта НСЖУ.

“Коли нам дорікають, що ми російськомовні, то це дуже дивно, адже всі розуміють, хто воює з Україною, тож яку мову треба використовувати у протистоянні російській пропаганді? Свого часу я попрацював у Стамбулі кореспондентом грузинського російськомовного каналу, який з’явився після збройної агресії Росії проти Грузії 2008-го року. Грузини хотіли донести світові правду про свою країну і проблеми, адже російська пропаганда і тоді була масованою. Навряд чи вони змогли б когось переконати у чомусь, спростувати російські міфи, якби мовили грузинською – це ж очевидно”, – розповів Максим Кречетов.

За його словами, телеканал “Дом” є своєрідною протиотрутою проти брехні, яку поширює країна-агресор. Раніше Україна фактично не чинила опору поширенню російською пропаганди, не спростовувала брехню і не надавала альтернативної інформації.

“Світ чує лише російську версію подій, а якщо немає спростування з нашого боку, то, за логікою, це все правда. Мовлення російською, зокрема, дає змогу розповідати усім у світі, хто говорить цією мовою, про те, що насправді відбувається. Але в жодному разі не йдеться про контрпропаганду чи якісь інші агресивні технології роботи з інформацією. Наша сила – в правді”, – зазначив креативний редактор телеканалу.

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук наголошував, що телеканал “Дом” – перший крок до боротьби з пропагандою

Читайте також: “Темпи, якими ми розвиваємось, випереджають навіть наші плани”, – креативний редактор каналу “Дом”

Джерело UATV
дата 17.11.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×