“Протидія рейдерству”: ВР схвалила зміни до Земельного кодексу

uatv
05.12.2019
Фото ОП

Депутати Верховної Ради сьогодні, 5 грудня, ухвалили Закон №0858 “Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству“.

Про це повідомляє UATV.

За нього свій голос віддали 362 народних депутати.

За словами голови Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Миколи Сольського, документ дасть змогу комплексно протидіяти рейдерству. Також він створить на законодавчому рівні запобіжники для протидії протиправному захопленню земельних ділянок. Передбачається також автоматичний обмін інформацією між державним реєстром і державним кадастром.

Крім цього, згідно з законом, повинні бути оцифровані та внесені до кадастру всі дані про раніше видані державні акти та зареєстровані договори оренди, які містяться у Держгеокадастрі.

Як зазначається на офіційному порталі Верховної Ради, закон “спрямований на забезпечення захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств в аграрному секторі економіки, вирішення інших питань у сфері регулювання земельних відносин, вдосконалення процедури державної реєстрації земельних ділянок, речових прав на них, взаємодії Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно”.

Нагадаємо, за словами посла ФРН, відкриття ринку землі наближає Україну до європейських стандартів.

Джерело UATV
дата 05.12.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×