Протидія коронавірусу: у портах обмежено сходження на берег екіпажів суден (ФОТО)

uatv
05.04.2020
Фото ДПСУ

В українські порти продовжують заходити торгові судна, проте для протидії поширенню COVID-19 в усіх із них обмежено сходження на берег суднокоманд.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ, інформує UATV.

У Держприкордонслужбі на прикладі Маріупольського торгівельного порту розповіли, які заходи контролю передбачаються після прибуття суден. Так, військовослужбовці проводять температурний скринінг усіх, хто перебуває на кораблях, перевіряють санітарні декларації та опитують всіх членів екіпажу на предмет наявності чи відсутності симптомів COVID-19.

“Зважаючи на можливі ризики, під час перевірки кожного судна та його оформлення прикордонники, як і інші контролюючі служби, заходять у масках та захисних костюмах. Заходи контролю стосуються всіх без винятку членів екіпажу. Також капітану і суднокоманді прикордонники доводять умови карантину, що діють в Україні з метою недопущення розповсюдження COVID-19”, – зазначають у ДПСУ.

Зазначається, що від початку карантину на торгових суднах не було виявлено жодної людини з ознаками коронавірусу. Проте, якщо такий випадок станеться, членів екіпажів із підозрою на захворювання та контактних осіб одразу ізолюють.

Читайте також: На межах усіх областей будуть розміщені пункти пропуску, – Ляшко (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 05.04.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV