Процес повернення ув’язнених з окупованого Донбасу продовжиться після карантину, – Денісова (ФОТО)

uatv
03.12.2020
Фото Facebook Людмила Денісова

Процес переведення на підконтрольну українській владі територію 300 ув’язнених для відбування покарання з окупованої частини Донецької області поновлять після завершення всіх карантинних заходів.

Про це у Facebook повідомила Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова за результатами зустрічі з представником так званої “ДНР” у робочій підгрупі з гуманітарних питань у ТКГ Дар’єю Морозовою.

За словами Денісової, це можна буде реалізувати після закінчення пандемії.

Також під час зустрічі порушили питання щодо продовження процесу звільнення цивільних осіб та військовополонених, які утримуються на тимчасово окупованій території Донецької області. Денісова зазначила, що наразі є технічні питання, які потребують уточнення, але в цілому сторона переговорів налаштована на організацію цього процесу.

“Обговорили питання про передачу 125 кримінальних справ і проваджень щодо 133 осіб. Ці люди були притягнуті до кримінальної відповідальності до початку військової агресії РФ на сході країни та перебувають на підконтрольній уряду України території. Домовилися, що необхідні рішення будуть ухвалені стороною переговорів, а справи будуть мені передані”, – пише Денісова.

Як відомо, зустріч відбулася на території контрольного пункту в’їзду-виїзду “Новотроїцьке”.

Нагадаємо, що Росія за політичними мотивами переслідує 130 українських громадян.

Читайте також: Україна передала Хайді Грау списки незаконно утримуваних осіб, – президент 

Джерело UATV
дата 03.12.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×