Протести у Білорусі: силовики затримують людей у Мінську та інших містах (ФОТО)

uatv
27.09.2020
Фото Telegram Радыё Свабода

У Мінську сьогодні розпочалася “Народна інавгурація” – акція протесту проти таємної інавгурації Олександра Лукашенка, яка відбулася 23 вересня.

Про це повідомляє UATV з посиланням на білоруську службу “Радіо Свобода“.

На площі Незалежності у білоруській столиці зібралася велика кількість силовиків, а також встановили обгородження. Також стягують бронетранспортери та іншу бойову техніку до резиденції Лукашенка у Палаці Незалежності.

Мінськ, протестувальники біля стели “Мінськ – місто-герой”

Крім цього, у столиці Білорусі закриті центральні станції метро “Площа Леніна”, “Площа Якуба Коласа”, “Площа Перемоги”, “Жовтень”, “Неміга” та “Фрунзенська”.

Про перші затримання з’явилася інформація о 12:20 – тоді силовики забрали двох людей біля торгового центру “Галерея” у Мінську. Після цього о 14:00 почалися активні затримання на вулицях, що прилягають до проспекту Незалежності, коли люди колонами намагалися рухатися у центр міста. Близько 10 людей, які прямували до стели “Мінськ – місто-герой”, силовики схопили на підходах до проспекту Машерау.

Відбулися жорсткі затримання у містах Гродно та Ліда. У Гродно схопили десятки людей, між силовиками і протестувальниками зав’язалася бійка.

Затримання у Гродно

Також міліція не давала людям зібратися у центрі Могильова, а в Гомелі ОМОН відтісняв людей від площі Громика, де вони збиралися розпочати марш сьогодні, з поясненням, що дії людей нібито є незаконними. Проте близько сотні людей усе ж вдалося пройти до місця збору.

Протестувальники у Гомелі

Читайте також: Марш 97%: у Білорусі анонсують нову масову акцію протесту (ВІДЕО)

Джерело Радіо Свобода
дата 27.09.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×