“Промисловий безвіз”: Україна очікує найближчим часом візит оціночної місії ЄС

uatv
28.01.2020
Фото з сайта kmu.gov.ua

Серед пріоритетів у посиленні співпраці України та Євросоюзу є “промисловий безвіз“, тобто Угода про відповідність та прийнятність промислової продукції (Угода ACAA).

Це та інші питання прем’єрміністр України Олексій Гончарук обговорив під час зустрічі з верховним представником ЄС з зовнішніх справ та безпекової політики Жозепом Боррелем, повідомляє UATV з посиланням на Telegram-канал глави уряду.

Останнім завданням нашої держави для початку переговорів щодо цього питання був закон про зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду. Парламент ухвалив його ще в грудні, а 26 березня він набуде чинності.

“Тепер очікуємо найближчим часом візит до України попередньої оціночної місії ЄС для оцінки готовності інфраструктури та законодавства України до початку перемовин”, – зазначив прем’єрміністр.

Також сторони під час зустрічі визначили подальші кроки для інтеграції України в Єдиний цифровий ринок Євросоюзу, які потім сформують у спільний план дій.

“Україна прагне до поглиблення співпраці в рамках Східного партнерства з ЄС у сферах енергетики, торгівлі, цифрової економіки, митниці та безпеки. Запропонована ініціатива “Стратегія тріо” виділяє з усіх країн цього формату саме асоційованих партнерів – Україну, Грузію та Молдову – які мають більш амбітний порядок денний з ЄС”, – додав Олексій Гончарук.

Олексій Гончарук перебуває з робочим візитом у Брюсселі, де головував на шостому засіданні Ради асоціації Україна–ЄС. Це перша Рада асоціації для нинішнього складу українського уряду та нового складу Єврокомісії.

Нагадаємо, Україна виступає за оновлення торговельної частини Угоди про асоціацію з ЄС.


Джерело UATV
дата 28.01.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×