Прокуратура АР Крим висунула підозру 467 особам, – Юрій Луценко

До суду вже направили 100 кримінальних справ

uatv
10.10.2018

Фото UATV

Прокуратура Автономної республіки Крим, яка зараз працює у новому приміщенні і новому складі, після ретельного збору інформації висунула підозру 467 людям. При цьому 100 кримінальних справ із обвинувальними актами уже направили до суду.

Про це під час презентації стратегії розвитку прокуратури Криму повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає UATV.

“Щодо переслідування осіб, причетних до вчинення злочину проти основ національної безпеки… За указаними фактами після ретельного збору інформації повідомлено про підозру   467 особам. До суду вже направлено 100 кримінальних справ із обвинувальними актами. На лаві підсудних опинилися колишні депутати Верховної Ради АР Крим – 64, Севастопольської міської Ради – 21, так званий “міністр охорони Криму”, 6 членів незаконного озброєного формування “Самооборона Криму” та інші. На цей момент судами постановлено вже три вироки за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України за статтею 110 “Державна зрада”, – сказав Юрій Луценко.

Нагадаємо, Наталії Поклонській висунули підозру у держзраді та воєнних злочинах. Найближчим часом їй також можуть пред’явити звинувачення у переслідуванні Олега Сенцова.

Джерело UATV
дата 10.10.2018
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV