Програму “Имею право” телеканалу “Дом” представили на міжнародній онлайнконференції

uatv
05.03.2021
Фото телеканал “Дом”

Шефредакторка програми “Имею право” державного телеканалу “Дом” Карина Самохвалова взяла участь в міжнародній онлайнконференції “KILAK-2021: COVID – (р)еволюція правової допомоги”, яка триває 4-5 березня.

У своєму виступі Карина Самохвалова розповіла про новий щоденний соціально-правовий проєкт “Имею право”, основна мета якого – допомогти людям отримати відповіді на найпоширеніші правові питання. Телеконсультантами виступають юристи системи безоплатної правової допомоги (БПД) Міністерства юстиції України.

“Скільки триває одна юридична консультація? В середньому 5 хвилин. Стільки ж триває й наша програма. За цей час мешканці окупованих територій та “сірої зони” можуть отримати безкоштовну професійну консультацію від найкращих юристів країни. Правові експерти роз’яснюють порядок спадкування майна, аспекти сімейного права – розірвання шлюбу, розділ майна, аліменти, а також житлові, адміністративні та земельні права. Часто такі консультації – це крок до розуміння того, які ж питання цікавлять наших громадян, і від того, яку відповідь вони отримають, буде залежати і їхнє ставлення до держави Україна”, – пояснила Карина Самохвалова.

Всі консультації відбуваються онлайн і транслюються в ефірі та на сайті телеканалу “Дом”. Жителі тимчасово окупованих територій надсилають свої запитання до редакції програми та до центрів БПД.

Самохвалова зазначила, що часто люди, подивившись програму “Имею право” і вирішивши своє питання за допомогою отриманої правової інформації, надсилають листи подяки за корисні юридичні поради.

В онлайнконференції “KILAK-2021: COVID – (р)еволюція правової допомоги” також взяли участь представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, правові експерти, відомі юристи та адвокати.

Крім того, у заході взяли участь міжнародні партнери:

–  Манал Фоуані, заступниця постійної представниці ПРООН в Україні;

– Алан Патерсон, глава Міжнародної групи правовової допомоги;

–  Наїра Аветисян, керівник програм захисту дітей Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ);

– Костянтин Дегтярьов, професор Школи права і соціальної справедливості Університету Ліверпуля (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії).

Щоденний соціально-правовий проєкт “Имею право” виходить на телеканалі “Дом” щобудня о 17:15 із повтором об 11:30, а також на телеканалі UATV о 15:40.

Програма допомагає жителям тимчасово окупованих територій і “сірої зони” отримати відповіді на найпоширеніші юридичні та побутові питання. Своє запитання можна поставити:

за електронною поштою проєкту “Имею право” Imeiupravo@kanaldom.tv;

на Facebook-сторінці телеканалу “Дом”;

зателефонувавши на єдиний номер системи безоплатної правової допомоги (БПД) 080-021-31- 03, скачавши мобільний додаток “Безоплатна правова допомога” або звернувшись безпосередньо в один із 538 офісів БПД в вашому регіоні для особистих консультацій.

Читайте також: “Имею право”. Телеканал “Дом” запустив проєкт, націлений на безоплатну правову допомогу глядачам (ВІДЕО)

Раніше повідомлялося, що авторський блог Мілени Амеді “А как там дома? Крым” тепер можна дивитися на окремому YouTube-каналі державного телеканалу “Дом”.

Джерело UATV
дата 05.03.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×