Проблематика окупованого Криму – один з пріоритетів співпраці з ЮНЕСКО, – МЗС

uatv
04.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

Пріоритетом співпраці Міністерства закордонних справ України та ЮНЕСКО є питання збереження українських об’єктів культурної спадщини в незаконно анексованому Росією Криму.

Про це повідомили у пресслужбі МЗС України, інформує Крим.Реалії.

“З моменту початку окупації АР Крим Росією, за ініціативи України Виконавча рада ЮНЕСКО – один з керівних органів організації – прийняла вже 10 рішень щодо “Моніторингу ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)”, якими підтверджується територіальна цілісність і суверенітет України, а кримська проблематика закріплюється серед пріоритетних питань діяльності ЮНЕСКО”, – зазначається у повідомленні.

Також в МЗС нагадали, що італійські вчені на чолі з головою організації Italia Nostra Джованні Спалла, які раніше відвідали окупований Крим, зробили це з порушенням українського законодавства. Їх поїздка не має відношення до ЮНЕСКО, наголосили у відомстві.

На 207-й сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО, яка відбудеться з 9 по 23 жовтня в Парижі, буде розглянута нова доповідь генерального директора організації щодо ситуації в незаконно анексованому Росією Криму в галузях освіти, науки, культури, поширення інформації та функціонування ЗМІ.

Нагадаємо, посол України в Туреччині назвав провокацією “кримський” форум.

Читайте такожВкрасти, привласнити і збрехати – кредо російського окупанта, – генконсул України в Стамбулі.

Джерело Крим.Реалії
дата 04.10.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×