“Пробіг під каштанами”: частину коштів передали на допомогу бездомним тваринам (ВІДЕО)

uatv
05.06.2019
Фото UATV

“Пробіг із собакою”, який був частиною “Пробігу під каштанами”, зібрав 35 600 гривень, які передали притулку для бездомних тварин у Гостомелі.

Про це повідомляє кореспондент UATV.

Президент Київського товариства захисту тварин Ася Серпінська розповіла, що зараз притулку потрібні ліки і інвентар, щоб доглядати за тваринами. В цьому притулку знаходяться собаки і кішки.

“Перш за все, ми лікуємо собак від глистів і бліх, регулярно проводимо вакцинацію – у нас є своя клініка на території. Кожен день – харчування і прибирання. Всі наші собаки – не породисті, ми ними не торгуємо. Це не наша мета. Ми рятуємо тварин незалежно від їх породи і забарвлення”, – говорить Ася Серпінська.

Координатор “Пробігу під каштанами” Ольга Журавльова зазначила, що благодійний фонд вже 27 років допомагає різним медичним закладам, а в цьому році вперше вирішив підтримати й притулок для тварин.

Крім того, мета даної ініціативи – не тільки допомогти фінансово, а й донести до суспільства, що тварини в притулках нічим не гірші за домашніх. Вони вакциновані, за ними доглядають і прищеплюють любов до людей.

Нагадаємо, що команда телеканалу UATV взяла участь у “Пробігу під каштанами”.

Джерело UATV
дата 05.06.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV