Про евакуацію додому просять понад 8,5 тисячі українців за кордоном, – МЗС

uatv
03.04.2020
Фото Укрінформ

До закордонних дипломатичних установ України у межах програми “Захист” звернулися за допомогою 13 787 громадян нашої держави, які перебувають в інших країнах.

Про це повідомив сьогодні, 3 квітня, під час онлайнбрифінгу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує UATV.

8538 українців попросили про допомогу в поверненні на батьківщину.

“Наразі через програму “Захист” по допомогу до закордонних дипломатичних установ України звернулися 13 787 громадян… Із них 8538 наполягають на поверненні в Україну якнайшвидше”, – зазначив очільник МЗС.

Також він наголосив, що наших співгромадян, які перебувають за кордоном, насправді набагато більше. Проте мова йде про тих із них, хто очікує на допомогу МЗС для вирішення певних проблем.

Кулеба зазначив, що ситуації, в які потрапили українці в інших державах через пандемію коронавірусу, бувають досить складними. Міністерство не може допомогти всім одразу, проте докладатиме всіх зусиль, щоби максимально надавати допомогу.

“Програма “Захист” працюватиме стільки, скільки в ній буде потреба в українських громадян”, – наголосив він.

Онлайн-брифінг міністра закордонних справ Dmytro Kuleba про:✅провал російської резолюції в ООН ✅перший тиждень роботи програми "Захист"✅роботу МЗС України зі сприяння українським експортерам та залучення інвестицій.

Опубліковано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Четвер, 2 квітня 2020 р.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 3 квітня зафіксували 942 випадки коронавірусу, 23 із них – летальні.

За словами заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, нашу державу найближчим часом очікує пікове зростання захворюваності коронавірусом.

Джерело UATV
дата 03.04.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×