Президентові представили нові стартапи у першому інноваційному парку України (ФОТО)

uatv
24.10.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський поспілкувався з молодими підприємцями у першому інноваційному парку в Україні, де працюють компанії, стартапи, дослідницькі лабораторії.

Про це інформує пресслужба ОП.

Керівний партнер парку Костянтин Євтушенко розповів, що це місце, де створюються умови для розвитку бізнесу у сфері високих технологій та креативних індустрій.

СЕО інноваційного парку Домінік Піоте та представники молодих IT-компаній презентували свої продукти та розробки.

Президенту представили “розумні” жалюзі, що акумулюють сонячну енергію та перетворюють її на електрику; нові технології вирощування рослин; виробництво сонячних панелей для зупинок та автомобільних стоянок; тренажери для навчання працівників, що готуються до роботи в небезпечних умовах, та для медиків; електронні сервіси для медицини й пошуку роботи, сервіси, котрі надають онлайн-консультації та допомогу із залученням штучного інтелекту.

Також Володимир Зеленський та представники однієї з компаній обговорили можливість налагодження виробництва в Україні електробайків вітчизняної розробки.

Представники Українського державного фонду стартапів розповіли, що за 10 місяців роботи надали гранти 58 стартапам. Було наголошено, що держава та фонд не втручаються у роботу проєкту та не беруть участі в капіталі, а фінансують його на початкових стадіях.

Президент закликав такі компанії запрошувати представників влади, урядовців, розповідати їм про свої розробки та озвучувати пропозиції.

“Було б добре, якби креативна молодь отримала від держави сигнал про готовність підтримати їхні ідеї, а вони натомість запропонували свої ідеї змін у державі. Тому що дійсно політичні процеси змінювати складно, а ззовні іноді ти бачиш картину краще”, – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що в Україну переїхали десятки білоруських IT-компаній.

Читайте також: “Україна стає головним діджитал-проривом у світі”: Федоров розповів про революційну послугу

Джерело UATV
дата 24.10.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×