Президент звернувся до Онуфрія за допомогою, щоб звільнити моряків

Ще 25 листопада РФ захопила українців разом з військовими кораблями в Азові

uatv
09.12.2018

Фото АП

Президент України Петро Порошенко звернувся до очільника Української православної церкви московського патріархату Онуфрія, щоб він посприяв звільненню українських полонених моряків.

Про це йдеться на сайті глави держави.

“Вчора і позавчора я мав розмову з предстоятелем Української православної церкви московського патріархату блаженнійшим Онуфрієм. Звернувся до нього з проханням негайно зв’язатися з Москвою для того, щоб по лінії церкви вжити відповідних заходів для того, щоб повернути (наших моряків – ред.). Я не буду зупинятися перед будь-якою можливістю для того, щоб повернути наших солдат. Ми будемо молитися і сподіватися, що це відбудеться якнайскоріше”, – розповів Петро Порошенко.

Він додав, що після інциденту поблизу Керченської протоки, запросив розмову з президентом Росії Володимиром Путіним “для того, щоб отримати пояснення дій російських Збройних Сил”.

Проте президент Росія уникає таких розмов.

Петро Порошенко наголосив, що жоден російський суд не має жодної юрисдикції над українськими моряками, адже відповідно до Женевської конвенції вони є військовополоненими.

Раніше консул України відвідав чотирьох полонених моряків у московському СІЗО.

Джерело UATV
дата 09.12.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV