Президент звернувся до голови Венеціанської комісії через рішення КСУ

uatv
25.11.2020
Фото ОП

Володимир Зеленський звернувся до Венеціанської комісії з проханням надати висновок щодо стану антикорупційного законодавства з урахуванням рішення КСУ від 27 жовтня.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу ОП.

Президент надіслав листа голові Венеціанської комісії Джанні Букіккіо. У ньому голова держави зазначив, що останні рішення КСУ стосовно базового для антикорупційної інфраструктури України законодавства призвели до серйозної конституційної кризи.

“Українська влада рішуче налаштована до її розв’язання та відновлення законодавчих механізмів запобігання та боротьби з корупцією”, – запевнив Володимир Зеленський.

“Президент закликає надати висновок за процедурою прискореного розгляду, зважаючи на нагальну необхідність пошуку збалансованого рішення задля виходу з конституційної кризи”, – повідомили у пресслужбі.

Нагадаємо, днями Володимир Зеленський провів телефонну розмову з головою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо щодо кризи КСУ.

Раніше повідомлялося, що суд визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, а також заблокував роботу НАЗК та системи електронного декларування.

Джерело UATV
дата 25.11.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×