Президент зустрівся із переможцями та призерами ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор (ФОТО, ВІДЕО)

Надзвичайно важливо, що весь світ дізнався про Україну й зі спортивних перемог

uatv
23.10.2018
Фото АП

Президент Петро Порошенко зустрівся із переможцями та призерами ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор та їхніми тренерами, пише UATV.

“У змаганнях брали участь представники понад 200 країн, тож коли Україна увійшла в неофіційному заліку до десятки найкращих – це є ваш внесок в утвердження статусу України в світі”, – наголосив глава держави на зустрічі зі спортсменами. “Дуже дякую вам за те, що ви прославили Україну”, – сказав Президент.

Петро Порошенко зауважив, що десять років тому, коли за кордоном наші громадяни говорили, що вони з України, то їх перепитували, чи це Росія. “Про Україну, на жаль, мало хто знав. Зараз ніхто уже нас не плутає”, – додав він.

“Нині увесь світ демонструє солідарність з Україною в нашій боротьбі. (Україна, – ред.) країна, яка дає відсіч у російському агресору. Весь світ знає міць і потужність нашої армії. Витривалість, мужність українського народу. Але надзвичайно важливо, щоби весь світ дізнався про Україну й зі спортивних перемог”, – зауважив Президент.

Він також додав, що у проекті державного бюджету на 2019 рік будуть передбачені кошти на забезпечення належних умов підготовки спортсменів-олімпійців на території України.

Нагадаємо, що юнацька збірна України повернулася з олімпійського Буенос-Айреса 22 жовтня. Наші олімпійці гідно представили країну та вибороли 23 нагороди.

Джерело UATV
дата 23.10.2018
категорії Спорт
поділитися

Топ новин на UA|TV