Президент закликав відкрити в Одесі меморіал на честь ветеранів російсько-української війни

uatv
05.07.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський під час свого візиту на Одещину зустрівся з представниками ветеранських громадських організацій.

Про це інформує пресцентр ОП.

Ветеран АТО Олександр Голопотелюк розповів про проблему встановлення в Одесі меморіалів на честь загиблих героїв.

“В Одесі на сьомий рік війни немає меморіального пам’ятника або належного меморіалу ветеранам російсько-української війни“, – сказав він.

Глава держави закликав місцеву владу Одеси долучитися до розв’язання цього питання.

Голова Одеської обласної спілки ветеранів інвалідів Афганістану Афанасій Радукан порушив питання пільг на житлово-комунальні послуги для учасників бойових дій, доступу до лікування та реабілітації.

Ветерани закликали створити в Одеській області центр психологічної реабілітації для колишніх бійців.

Голова громадської організації “Серця матерів Одещини” Світлана Кирилова, син якої загинув на Донбасі, порушила питання справедливого забезпечення родин полеглих героїв.

“Наші сини йшли у 2014 році на війну добровольцями, які уклали контракти. Але заробітна плата військових на той момент становила дві тисячі гривень. Я виховую онука, сина загиблого. Пенсія – 3 тисячі 200 гривень, прожити на це неможливо. Нам нараховується мінімальна пенсія. Зараз зовсім інша зарплата у військовослужбовців, тому нині батьки та діти отримують іншу (вищу. – ред.) пенсію. Це несправедливо”, – сказала вона.

Зеленський зазначив, що до розв’язання нагальних проблем ветеранів необхідно залучати Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України.

Також президент поставив завдання депутатам, обраним від Одеси, та голові ОДА зайнятися вказаними проблемами й продемонструвати їхнє результативне вирішення.

Нагадаємо, що президент взяв участь у відкритті шкільного стадіону на Одещині, а також оглянув проходження військових кораблів.

Джерело UATV
дата 05.07.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×