Президент вручив державні нагороди українським спортсменам-чемпіонам (ФОТО)

uatv
16.07.2019
Фото ОП

Сьогодні, 16 липня, президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська вручили державні нагороди членам юнацької збірної України (U-20) з футболу, які стали чемпіонами світу та переможцями ІІ Європейських ігор.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Я пишаюся тим, що живу з вами в одній країні, в один час. Держава для вас, спортсменів, замало робила. Ми хочемо це змінити – ставлення і до вас, і до спорту”, – сказав Володимир Зеленський.

Президент пообіцяв збільшити спортивні стипендії та допомогти у вирішені проблем.

Глава держави проінспектував “Олімпійський навчально-спортивний центр “Конча-Заспа”, де тренуються українські спортсмени.

Нагадаємо, що юнацька збірна України з футболу виграла ЧС у Польщі. Це стало новим етапом розвитку українського футболу. Також наші спортсмени привезли додому 51 медаль з Європейських ігор у Мінську. З них 16 золотих, 17 срібних, 18 бронзових у 12 видах спорту. Таким чином, у загальному заліку ми посіли третє місце.