Президент відкрив льодову арену в Маріуполі (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
22.10.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії відкриття новозбудованої льодової арени в Маріуполі Mariupol Ice Center.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

“Думаю, що це велика перемога для Маріуполя, для жителів цього чудового міста, для всієї України. Це велика перемога для тимчасово окупованих територій Донбасу. Я думаю, що важливо, щоб вони бачили, що тут є життя, тут будується Україна”, – сказав глава держави.

За словами Володимира Зеленського, льодова арена в Маріуполі є прикладом, коли міська влада та приватні інвестори об’єднуються.

Він висловив переконання, що на базі цього нового комплексу з’являться нові спортивні зірки, які представлятимуть Україну на європейських, світових, олімпійських змаганнях і здобуватимуть перемоги для країни.

Президент України Володимир Зеленський бере участь у церемонії відкриття новозбудованої Льодової арени в місті Маріуполі.

Президент України Володимир Зеленський бере участь у церемонії відкриття новозбудованої Льодової арени в місті Маріуполі.

Опубліковано Офіс Президента України Четвер, 22 жовтня 2020 р.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський прибув на Донбас. Президент, зокрема, ознайомиться зі станом реалізації програми “Велике будівництво” в регіоні.

Читайте також: Запровадження вільної економічної зони на Донбасі сприятиме залученню інвестицій у регіон, – президент

Джерело UATV
дата 22.10.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×