Президент України закликав європейських лідерів посилити санкції проти РФ та засудити фейкові “вибори”

Він наголосив, що Україна є форпостом у протидії головному виклику європейській безпеці – російській агресії

uatv
08.11.2018

Фото president.gov.ua

Президент Петро Порошенко виступив на саміті Європейської народної партії у Гельсінкі, повідомляє прес-служба АП.

Український гарант висловив вдячність європейським лідерам за тверду підтримку, єдність і солідарність з Україною. “Україна є форпостом у протидії головному виклику європейській безпеці та стабільності – російській гібридній агресії”, – наголосив глава держави.

Петро Порошенко розповів європейським лідерам про напружену ситуацію на Донбасі, тривалу мілітаризацію і порушення прав людини в окупованому Росією Криму, а також нагнітання напруження в акваторії Азовського моря та Керченської протоки.

Крім того, глава держави наголосив на важливості  збереження та посилення санкцій проти Кремля. Петро Порошенко  також закликав рішуче засудити фейкові “вибори” 11 листопада на Донбасі.

Важливий наголос було зроблено на необхідності збільшення міжнародного тиску на російську сторону з метою звільнення українських політичних в’язнів.

Петро Порошенко відзначив, що 2019 рік стане визначальним і для України, і для ЄС. Одним із пріоритетних завдань стане спільна відповідь на втручання Росії у виборчі процеси. “Якщо Кремлю вдасться втручання у вибори в Україні, то цей успіх розв’яже Росії руки для втручання у вибори в ЄС у травні наступного року”, – наголосив Президент.

Нагадаємо, що під час офіційного візиту до Фінляндії український гарант також провів зустріч із президентом Саулі Нііністьо. Сторони обговорили подальші кроки задля звільнення українських політичних в’язнів у Росії. Петро Порошенко подякував фінському колезі за його особисту активну позицію у цьому питанні.

Джерело UATV
дата 08.11.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV