Президент України і прем’єр-міністр Хорватії обговорили шляхи протидії подальшій агресії РФ

Представники держав зустрілися сьогодні у столиці Фінляндії

uatv
08.11.2018

Фото Адміністрація Президента

Президент України Петро Порошенко обговорив можливості відновлення територіальної цілісності нашої держави і шляхи протидії агресії РФ із прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем. Зустріч двох лідерів відбулася у рамках офіційного візиту глави України до столиці Фінляндії Гельсінкі.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Сторони у першу чергу обговорили актуальні питання двосторонніх відносин між нашими країнами, а також згадали про взаємодію у міжнародних організаціях.

“Було наголошено на важливості консолідації міжнародних зусиль для відновлення територіальної цілісності України та протидії подальшій агресії РФ, розширенню її військової присутності в акваторії Азовського моря та Керченської протоки, зокрема шляхом посилення санкцій”, – зазначається у повідомленні.

Також лідери звернули свою увагу на необхідність об’єднати зусилля країн, щоб не допустити російського втручання у виборчі процеси в Україні та ЄС у 2019 році, й обговорили можливості посилення співпраці у сфері енергетики для зміцнення енергетичної безпеки Європи.

Нагадаємо, упродовж 7-8 листопада Петро Порошенко здійснить робочий візит до Фінляндської Республіки. Він візьме участь у Конгресі та виступить на розширеному саміті Європейської народної партії.

У рамках офіційного візиту Президент України вже обговорив із президентом Фінляндії подальші кроки для звільнення політв’язнів.

Джерело UATV
дата 08.11.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV