Президент України підписав закон для будівництва меморіалу-музею героїв Небесної сотні

Документ спрямований на забезпечення спорудження на земельних ділянках в районі Алеї Героїв Небесної Сотні у місті Києві меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні

uatv
19.02.2018

Фото з сайту president.gov.ua

Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення змін до пункту 62 Розділ V “Прикінцеві положення” Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо спорудження меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні”, – йдеться у повідомленні прес-служби АПУ.

“Спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні можливе тільки за адресою “Алея Героїв Небесної Сотні”. Ні в якому іншому місці. Це святе місце не лише для кожного з нас, хто там був і тримав оборону, а для кожного українця в Україні і світі”, – наголосив Президент України.

Вказано, що 16 березня 2017 року набрав чинності Закон щодо заходів із забезпечення вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Територія, яка буде охоплена будівництвом та облаштуванням меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні, складатиметься із декількох земельних ділянок комунальної власності, а також частини земельної ділянки державної власності, що перебуває в постійному користуванні державного підприємства “Готель “Україна”.

Читайте також: Петро Порошенко відкрив виставку проектів Меморіалу Героїв Небесної Сотні

Законом уточнюється, що положення частини третьої статті 24 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” не поширюватимуться на надання земельних ділянок в користування Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу.

Джерело UATV
дата 19.02.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV