Президент у Давосі обговорив з головою правління компанії Cargill Inc. інвестиції в агропромисловість

uatv
22.01.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський під час участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі зустрівся з головою правління та генеральним директором компанії Cargill Inc. Девідом Макленнаном.

Про це інформує пресслужба ОП.

За його словами, ця компанія – один із найбільших інвесторів у аграрний сектор та аграрну логістику в Україні.

Президент нагадав, що в нашій країні запускається земельна реформа, яка стане “локомотивом” зростання аграрного сектору та економіки в цілому.

“Ми будемо раді співпраці з Cargill Financial щодо запуску інструментів кредитування фермерів для збільшення врожайності та придбання новітньої агротехніки“, – зазначив Зеленський.

Сторони обговорили реформу залізничного сполучення.

“У грудні 2019-го року Кабінет міністрів уже схвалив запуск пілотного проєкту щодо допуску приватних локомотивів на окремі маршрути”, – зауважив він.

Президент заявив, що хоче бачити більше інвестицій компанії Cargill в переробку аграрної продукції.

Девід Макленнан нагадав, що Cargill Inc. вклала в Україну понад півмільярда доларів, і зауважив, що високо цінує зміни, які відбулися з автоматизацією роботи з інвесторами. Він також додав, що інвестори схвально оцінюють рух України до прозорості та активної співпраці. Голова правління Cargill Inc. назвав “новим днем” нинішню політику Києва щодо інвестицій.

Нагадаємо, що сьогодні Володимир Зеленський здійснює візит до Швейцарії.

Джерело UATV
дата 22.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×