Президент Словаччини відмовився затверджувати запропонований склад нового уряду

Він вимагає інших пропозицій до п’ятниці

uatv
20.03.2018

Фото Укрінформ-UATV

Президент Словаччини Андрій Кіска заявив про те, що не призначить новий уряд в нинішньому складі і закликав коаліцію надати йому нові пропозиції щодо членів майбутнього уряду.

Як передає Європейська правда, Петер Пеллегріні, якому було доручено формування нового складу уряду, має представити нових членів до 23 березня.

Нагадаємо, 26 лютого у Словаччині вбили журналіста-розслідувача Яна Куцяка та його дівчину. Найбільш вірогідним мотивом убивці правоохоронці вважають його професійну діяльність. Уряд Словаччини запропонував мільйон євро за інформацію, яка допоможе у розслідуванні вбивства журналіста.

Колега журналіста розповіла, що він розслідував випадки шахрайства з грошима європейських фондів і можливу причетність до цього італійського мафіозного клану “Ндрангета”. Десятки тисяч людей в країні виходили на протести та вимагали знайти вбивць журналіста.

Незабаром прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо подав у відставку. За кілька днів до цього у відставку подав міністр внутрішніх справ і заступник прем’єр-міністра країни Роберт Каліняк. Урядова коаліція, до якої входять три партії, постала під загрозою розвалу.

Джерело Європейська правда
дата 20.03.2018
категорії Світ
поділитися
Топ новин на UA|TV