Президент РФ пообіцяв повідомити Еммануелю Макрону про стан Олега Сенцова

Президент Франції запропонував варіанти гуманітарного вирішення ситуації щодо українського режисера

uatv
10.08.2018

Фото: Людмила Денісова / Facebook

Президент Франції Еммануель Макрон висловив свою стурбованість щодо стану здоров’я українського політв’язня Олега Сенцова та запропонував варіанти гуманітарного вирішення ситуації під час телефонної розмови з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомили на офіційній сторінці Єлисейського палацу.

“Після попередніх розмов обидва президенти обговорили ситуацію режисера Олега Сенцова, який голодує з середини травня. Президент Республіки висловив свою стурбованість президенту Путіну, через те, що стан здоров’я Сенцова, ймовірно, небезпечно погіршується, та необхідно з боку Росії терміново знайти гуманітарне вирішення цієї ситуації”, – йдеться у повідомленні.

У документі зазначили, що “президент Путін пообіцяв відповісти на це і якнайшвидше оприлюднити інформацію про стан здоров’я Сенцова”.

Нагадаємо, сестра Олега Сенцова повідомляла, що він навіть не встає. Український режисер написав у листі до сестри, що кінець близький, і він не про звільнення.

Після розмови з адвокатом Олега Сенцова Дмитром Дінзе український Омбудсмен повідомила, що бранець Кремля перебуває у третій затяжній кризі. Двічі його хотіли відправити в лікарню, де збиралися підключити до медичної апаратури та почати примусове годування.

Як повідомлялося раніше, Посольство України в РФ і консульство в Єкатеринбурзі надіслали чергове звернення до Федеральної служби виконання покарань РФ щодо надання дозволу на відвідання Олега Сенцова консулом.

Джерело UATV
дата 10.08.2018
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV