Президент прийняв вірчі грамоти у послів Туркменістану, Палестини, Португалії та Азербайджану

uatv
29.05.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Туркменістану Тойли Атаєва, Палестини Гашема Хасана Даджані, Португальської Республіки Антоніу Машаду та Азербайджану Ельміри Ахундової.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт ОП.

Зеленський привітав посла Туркменістану з початком місії в Україні. Співрозмовники відзначили зацікавленість України й Туркменістану в інтенсифікації політичного, торговельно-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між двома країнами.

Зеленський обговорив із послом Палестини Гашем Хасаном Даджані стан і перспективи двосторонніх відносин, наголосивши на важливості подальшого розширення торговельно-економічної співпраці між країнами.

Читайте також: “Вчасна підтримка для збереження стабільності економіки”: Зеленський подякував ЄС за макрофінансову допомогу

У розмові з послом Португальської Республіки президент подякував за послідовну підтримку Португалією суверенітету й територіальної цілісності України та санкційної політики ЄС щодо РФ. Глава держави відзначив, що Португалія є важливим партнером України у межах взаємодії з ЄС і НАТО й висловив сподівання на результативну співпрацю з португальським головуванням у Раді ЄС у першому півріччі 2021 року. 

Президент також привітав посла Азербайджану в Україні Ельміру Ахундову з початком її роботи в нашій країні. Він високо оцінив дружній жест президента Азербайджану Ільхама Алієва щодо наданої Україні гуманітарної допомоги для подолання пандемії коронавірусу.

Нагадаємо, раніше Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Сербії, Куби та Казахстану.

Джерело UATV
дата 29.05.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV