Президент пропонує відкласти штрафи для власників єврономерів на 90 днів

uatv
17.07.2019
Фото Укрінформ-UATV

Президент Зеленський звернувся до ВР з пропозицією прийняти законопроект про відтермінування на 90 днів штрафних санкцій до власників нерозмитнених автівок на єврономерах.

Про це заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка повідомив під час брифінгу, інформує UATV. 

За його словами, впродовж вказаних 90 днів новий парламент і новий уряд мають запропонувати механізм, у кий саме спосіб можна врегулювати цю проблему.

“Сьогодні в Україні приблизно від 600 до 800 тисяч автомобілів, які досі нерозмитнені й перебувають на іноземній реєстрації”, – додав Рябошапка. Згідно з чинним законодавством штрафи до нерозмитнених авто з єврореєстрацією застосовуватимуться з 24 серпня.

“Президент просить парламент розглянути відповідний законопроект на позачерговому засіданні 18 липня, проте додав, що у разі, якщо ВР так і не збереться, буде скликано нараду з представниками МВС, Нацполіції та Мінінфраструктури, з представниками громадських об’єднань, на якій шукатимуть інші механізми вирішення проблеми”, – сказав заступник керівника Офісу президента.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звернувся до голови парламенту з ініціативою, щоб 18 липня провести позачергове засідання Верховної Ради. 

Джерело UATV
дата 17.07.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×