Президент проінспектував будівництво дороги біля Рівного (ФОТО)

uatv
01.10.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський проінспектував будівництво нового північного обходу міста Рівного.

Про це інформує пресслужба ОП.

Спорудження дороги відбувається в межах “Великого будівництва”. Проєкт передбачає створення суцільної кільцевої дороги навколо Рівного.

Главі держави розповіли, що починали об’єкт наприкінці 2019 року, тоді будівельники зробили кілька ділянок. Навесні цього року підрядники повноцінно розпочали будівництво.

Зазначається, що новий обхід розвантажить міські вулиці від транзитного транспорту та вбереже від руйнування покриття доріг. Також це сприятиме підвищенню безпеки руху, поліпшенню екологічної ситуації в місті, розвитку логістичних можливостей області для сполучення автомобільних магістралей.

Загальна кошторисна вартість північної об’їзної становить понад 830 млн грн, із них у 2020 році виділено 310 млн грн. Завершення будівництва передбачається у 2021 році.

Також президентові розповіли, що загалом в області цьогоріч ремонтують 116 км доріг. Це найбільший показник за останні 10 років. Крім того, у регіоні будують три майданчики для зважування в русі.

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль повідомив, що в межах області практично завершене будівництво дороги від Рівного до кордону з Білоруссю. Наступного року залишиться закінчити кілька десятків кілометрів для з’єднання обласного центру з кордоном.

Нагадаємо, що президент створив Раду соціального розвитку регіонів.

Раніше Володимир Зеленський оглянув об’єкти “Великого будівництва” у Вінницькій області.

Джерело UATV
дата 01.10.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×