Президент Польщі розкритикував проект “Північний потік-2”

Лідери США і Польщі у Білому домі обговорили питання газопроводу

uatv
10.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

На думку польського очільника будівництво газопроводу буде вигідним лише одній країні ЄС і загрожуватиме  іншим. Президент переконаний, що проект суперечить єдності Європейського Союзу.

Про це пише “Європейська правда” з посиланням на PAP.

“У мене немає сумнівів, що в Європі, яка буде ґрунтуватися на спільних цінностях, не буде проектів, які несуть користь тільки для однієї країни і підривають енергетичну безпеку інших”, – підкреслив глава Польщі, зазначивши, що мова  про “Північний потік-2”.

Нещодавно лідери США і Польщі у Білому домі обговорили питання газопроводу “Північний потік-2”. Дональд Трамп дав зрозуміти, що санкції проти компаній-учасниць проекту не заплановані, – сказав міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович.

Раніше у Держдепі США заявили, що можуть запровадити санкції проти енергетичних компаній Німеччини і низки інших європейських країн, що беруть участь в будівництві газопроводу. Багато країн Центральної та Східної Європи також виступають проти проекту, який, на їхню думку, збільшить залежність Європи від російського газу.

Як відомо, з кінця 2019 року газотранспортний коридор “Північний потік-2” повинен транспортувати близько 55 млрд кубометрів російського природного газу щорічно з РФ через Балтійське море до Німеччини.

Нагадаємо, нещодавно Дональд Трамп заявив, що через “Північний потік-2” Берлін стане залежним від російської енергії. 

Джерело Європейська правда
дата 10.10.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV