Президент підписав закон, який розблоковує велику приватизацію під час карантину

uatv
29.04.2021
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення зміни до розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо відновлення проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації” № 1365-ІХ.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Офіс президента.

Закон дає змогу розпочати підготовку та проведення великої приватизації на аукціонах, які були призупинені через обмежувальні заходи у зв’язку з пандемією COVID-19 з березня 2020 року.

Документ передбачає, що в період дії карантину не проводяться аукціони зі зниженням стартової ціни, аукціони за методом вивчення цінових пропозицій, а також приватизація шляхом викупу об’єктів великої приватизації. Державне майно дозволяється продавати лише на аукціоні з умовами, коли торги виграє покупець, який запропонував найвищу ціну та взяв на себе зобов’язання виконати умови продажу.

“Попри коронакризу, незмінною залишається наша ціль на приватизацію державних підприємств, які часто управляються вкрай неефективно і є розсадниками корупції. Більше того, щоб забезпечити швидке відновлення економіки після пандемії та зростання добробуту наших громадян, ми повинні покращувати бізнес-клімат і створювати сприятливі умови для залучення в Україну інвестицій”, – зазначив глава держави.

Закон набуває чинності на наступний день після опублікування.

Нагадаємо, що Рада розблокувала велику приватизацію 30 березня.

Також повідомлялося, що уряд планує залишити в управлінні держави близько 600 об’єктів.

Джерело UATV
дата 29.04.2021
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×