Президент підписав закон про стимулювання діяльності фермерських господарств

Він дозволить легально продавати свою продукцію та отримати соціальний захист і право на пенсію

uatv
10.08.2018

Фото Укрінформ-UATV

Глава держави Петро Порошенко підписав Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств”.

Про це інформує прес-служба глави держави.

“Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію. Реалізація закону дозволить створити умови для започаткування сімейних фермерських господарств та детінізацїї підприємницької діяльності в аграрній сфері, що позитивно вплине на зростання надходжень до місцевих бюджетів від сплати податків і створення нових робочих місць на селі “, – йдеться у тексті.

Зміни передбачають віднесення до платників єдиного податку четвертої групи фізичних осіб-підприємців, які організували фермерське господарство, за умови відповідності сукупності певних критеріїв та визначення особливостей їхньої державної реєстрації/анулювання реєстрації, податкового обліку та звітності, сплати єдиного податку тощо.

Законом також встановлюється державна допомога по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (від 10% до 90% мінімального страхового внеску) для кожного із членів фермерського господарства протягом 10 років за рахунок коштів Державного бюджету України.

Нагадаємо, Петро Порошенко внесе поправки до Конституції щодо вступу до ЄС та НАТО.

Джерело UATV
дата 10.08.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV