Президент підписав закон про відновлення конкурсів на посади держслужби

uatv
04.03.2021
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт ОП.

Закон відновлює процедуру проведення конкурсів на зайняття посад державної служби всіх категорій. Протягом 6 місяців з дня набуття чинності цим документом необхідно оголосити конкурси на посади, що обіймають люди, з якими раніше були укладені контракти про проходження державної служби на період дії карантину через поширення COVID-19.

Також закон скасовує положення, згідно з яким суб’єкт призначення може ухвалити рішення про звільнення державного службовця з посади категорії “А” з власної ініціативи, за поданням прем’єрміністра України або відповідного міністра чи керівника центрального органу виконавчої влади (керівника державного органу) протягом чотирьох місяців з дня призначення голови уряду або відповідного міністра чи керівника державного органу.

Читайте також: Президент підписав закон щодо надання допомоги з часткового безробіття на період карантину

Крім того, виключаються обмеження щодо виконання першим заступником міністра чи заступниками міністра (якщо посада міністра є вакантною) окремих повноважень міністра.

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія виділить 2,45 млн євро на навчання українських держслужбовців.

Джерело UATV
дата 04.03.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×