Президент підписав указ про відзначення 26 лютого Дня спротиву окупації АРК та міста Севастополя

uatv
26.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про запровадження Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначатимуть щороку 26 лютого.

Про це повідомляє UATV із посиланням на відповідний указ, опублікований на сайті глави держави.

“З метою вшанування мужності та героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців і представників інших національностей постановляю установити в Україні День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначати щороку 26 лютого”, – йдеться в документі.

Окрім цього, президент доручив Кабінету Міністрів України забезпечити розробку плану заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Указ набуває чинності від дня оприлюднення.

Раніше повідомлялося, що Зеленський запровадив День спротиву окупації Криму на державному рівні. Під час виступу на форумі Age of Crimea він оголосив, що незабаром підпише указ.

Джерело UATV
дата 26.02.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV