Президент підписав указ про святкування 25-ї річниці Конституції

uatv
30.03.2021
Фото Укрінформ

Президент Володимир Зеленський підписав указ “Про відзначення 25-ї річниці Конституції України”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Метою документа є організація гідного святкування у 2021 році річниці Конституції.

Згідно з указом, Кабінет Міністрів має утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 25-ї річниці Конституції України, визначивши співголовами прем’єрміністра та керівника Офісу президента та залучивши до його складу представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, громадських об’єднань.

На підставі пропозицій Організаційного комітету та з урахуванням епідемічної ситуації у державі уряд має розробити та забезпечити, зокрема, проведення у Києві та інших населених пунктах урочистих заходів за участю представників центральної та місцевої влади, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій та громадськості.

Крім того, необхідно організувати проведення до 25-ї річниці Конституції конкурсу серед студентів та молодих науковців на найкращу наукову роботу щодо розвитку конституційно-правового регулювання.

Також уряд має сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на утвердження в Україні засад правової держави, підтримку незворотності європейського та євроатлантичного курсу України, і забезпечити широке висвітлення заходів з відзначення 25-ї річниці Конституції України.

Національний банк України має виготовити та випустити в обіг пам’ятну монету.

Міністерство закордонних справ має запросити до участі в урочистостях представників дипломатичного корпусу іноземних держав, міжнародних організацій, української діаспори, а також забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України за участю представників української громадськості за кордоном заходів до річниці Конституції.

Раніше Володимир Зеленський підписав закон щодо створення Бюро економічної безпеки.

Нагадаємо, що Держкіно пропонує обрати фільми, які покажуть до річниці Незалежності.

Джерело UATV
дата 30.03.2021
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×