Президент підписав Річну національну програму Україна–НАТО

uatv
10.04.2019
Фото Twitter Петро Порошенко

Глава української держави Петро Порошенко підписав Річну національну програму Україна–НАТО, яка визначає основні цілі країни на шляху до вступу в Альянс від сьогодні й до кінця 2020 року.

Про це Президент повідомив у Facebook.

“Підписав Річну національну програму зміцнення партнерства між Україною та НАТО на 2019 рік. Це системний, багатоплановий документ, котрий визначає цілі, які планується досягти до кінця 2020 року, та пріоритетні завдання на поточний рік. Це наша домашня робота на шляху до НАТО”, – зазначив Президент.

Згаданий документ, за словами Петра Порошенка, стане “дорожньою картою” України для вступу до Північноатлантичного альянсу. До кінця 2020 року будуть зроблені кроки до того, щоб українська армія відповідала стандартам НАТО й щодо озброєння, і щодо тактики оперативних напрямків, стратегій і дій.

Підписав Річну національну програму зміцнення партнерства між Україною та НАТО на 2019 рік. Це системний, багатоплановий документ, що визначає наші цілі, які планується досягти до кінця 2020 року, та пріоритетні завдання на поточний рік. Це наша домашня робота на шляху до НАТО.Вдячний всім, хто долучився до того, аби цей документ став дороговказом, став «дорожньою картою» для України. І поки дехто збирається проводити то референдуми, то обговорення про те чи йти, чи не йти, Україна чітко рухається у напрямку НАТО та ЄС.Україна 28 років стояла на роздоріжжі, нас намагалися водити манівцями. Обороноздатність держави – послаблювали, руйнували – армію, спеціальним законом забороняли офіцерам НАТО навіть наближатися до Генштабу і до Міноборони. Це те, з чим я стикнувся у 2014-му році. І ось тепер цей комплексний документ означає, що наша армія відповідатиме стандартам НАТО і щодо озброєння, і щодо тактики оперативних напрямків, стратегій і дій.

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 10 квітня 2019 р.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів схвалив ще одне рішення про реалізацію курсу на ЄС і НАТО.

Джерело UATV
дата 10.04.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV