Президент обговорив з головою представництва ЮНІСЕФ нові програми співпраці

uatv
01.06.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський зустрівся з головою представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лоттою Сільвандер.

Про це інформує пресслужба ОП.

Глава держави високо оцінив рівень співпраці між Україною та ЮНІСЕФ.

“Ми дуже вдячні ЮНІСЕФ за підтримку та співпрацю з Україною. У деяких наших дітей, особливо тих, хто належить до вразливих груп, є багато проблем. Нам потрібно більше програм з ЮНІСЕФ, і ми повинні докладати більше зусиль, щоб подарувати українській малечі щасливе дитинство”, – сказав Зеленський.

Сторони обговорили можливості соціальної підтримки дітей, які проживають за межею бідності та можуть опинитися у скрутному становищі.

Лотта Сільвандер зазначила, що пандемія COVID-19 стала викликом для майбутнього дітей в Україні та світі. За її словами, найбільш незахищеними є малюки до трьох років та діти, які виховуються у багатодітних родинах і самотніми батьками.

“Бідність також є часто причиною того, що багато дітей опиняються в інституціях та позбавлені права на сім’ю. Ми сподіваємось, що лідерство президента України дозволить здійснити реальні кроки для покращення життя кожної дитини в Україні. ЮНІСЕФ підтверджує готовність працювати спільно з українською владою для впровадження цих змін”, – сказала Сільвандер.

На завершення президент заявив про можливість використання інструментів менеджменту та досвіду ЮНІСЕФ, щоб швидше імплементувати програму соціального захисту дітей.

Нагадаємо, що Олена Зеленська та представництво ЮНІСЕФ підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Читайте також: Сьогодні відзначається Міжнародний день захисту дітей

Джерело UATV
дата 01.06.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV