Президент обговорив з главою Європейської Ради санкції проти РФ

uatv
02.04.2020
Фото АР

Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

Про це інформує пресслужба ОП.

Співрозмовники обговорили координацію зусиль у боротьбі з коронавірусом та подолання негативних економічних наслідків, спричинених спалахом COVID-19.

Глава держави відзначив важливість вирішення гуманітарних питань, з якими стикаються громадяни України та ЄС, а також збереження безперешкодного руху товарів через кордони.

“Повністю підтримую вашу позицію щодо збереження “зелених” коридорів для товарів. Ми маємо зробити все можливе для підтримки наших економік”, – вважає Зеленський.

Сторони обмінялися думками щодо подальших кроків у контексті завершення реалізації Четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС Україні та перспектив продовження співпраці з Євросоюзом в умовах пандемії.

У свою чергу Шарль Мішель позитивно відзначив нещодавнє ухвалення українським парламентом законів про обіг земель сільськогосподарського призначення та про регулювання банківської діяльності. Також він підтвердив незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Співрозмовники погодилися з неприпустимістю використання пандемії коронавірусу для політичних цілей. Також вони висловилися за збереження санкцій проти РФ до повного відновлення територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів.

Володимир Зеленський та Шарль Мішель також обговорили заходи політичного діалогу на найвищому рівні до кінця поточного року, зокрема підготовку до наступного саміту Україна – ЄС та шостого саміту Східного партнерства.

Раніше Зеленський обговорив з Ердоганом надання Україні респіраторів і захисних костюмів.

Джерело UATV
дата 02.04.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×