Президент на Херсонщині розповів іноземним послам про українські реформи

uatv
20.08.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Херсонської області зустрівся з групою послів, які на його запрошення два дні проведуть у регіоні.

Про це інформує пресслужба ОП.

Серед послів є представники країн G7, ГУАМ, інших країн Європи та Азії, а також європейських інституцій.

Глава держави розповів про програму “Велике будівництво”, у межах якої завершать інфраструктурні довгобуди, про концесійні та інвестиційні проєкти, що допоможуть економічному розвитку регіону.

Президент звернув увагу на законодавчі ініціативи, які мають спростити роботу іноземних інвесторів в Україні та відкриють більше можливостей для інвестування. Наприклад, закон про гральний бізнес, про концесію, водний транспорт тощо.

“Ми хочемо, щоб ви побачили, що Херсонщина – це перлина півдня України. Щоб ви відчули на собі, як чудово можна відпочити у нас, побачили наші принади – як туристичні, так і інвестиційні, наших гостинних людей, наш відповідальний бізнес”, – сказав Зеленський.

За два дні посли відвідають основні туристичні місця Херсонської області. Зокрема, Національний заповідник “Асканія-Нова“, виноробне господарство князя Трубецького, острів Джарилгач тощо.

Нагадаємо, що Зеленський доручить урядові розробити концепцію розвитку сіл і малих міст.

Раніше президент заявив, що влада повинна підтримувати державні підприємства.

Джерело UATV
дата 20.08.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×