Пресреліз ДП “МПІУ” щодо запуску нового контенту

uatv
18.03.2021
Фото телеканал “Дом”

Телеканал “Дом” запускає нову серію програм “Взгляд с Банковой” в якій головними діючими особами виступають стейкхолдери, пов’язані з Офісом президента.

Піонеркою стала прессекретарка президента Юлія Мендель, яка погодилась спеціально для аудиторій каналу з тимчасово окупованих територій і Донецької та Луганської областей надавати відповіді на питання як речниця президента та пояснювати позицію влади щодо актуальних для наших глядачів тем.

В наступних епізодах серії програм “Взгляд с Банковой” запланована поява інших стейкхолдерів або речників представників влади в якості запрошених гостей або експертів.

На Facebook-сторінці та YouTube-каналі “Дом” 15 березня вийшов пілотний випуск програми “Взгляд с Банковой с Юлией Мендель”.
З метою недопущення подвійних трактувань участі Юлії Мендель або інших запрошених гостей та експертів у проєктах каналу повідомляємо, що пілотна версія, яку було представлено в соціальних мережах 15 березня, мала на меті залучити увагу аудиторії та отримати зворотній зв’язок на вказаний номер телефону.

Ефірний перший епізод проєкту “Взгляд с Банковой с Юлией Мендель” виходить в ефір телеканалу “Дом” у неділю, 21 березня, о 20:05 за київським часом. На сайті телеканалу можна стежити за прямою трансляцією.

Ми врахували думки аудіторій і жалкуємо, що могли ввести в оману частину підписників наших соціальних мереж щодо участі пані Мендель в проєкті в якості ведучої на телеканалі. Просимо вибачення за те, що одразу не внесли ясності щодо цього питання. Ми врахували критику та наполягаємо на тому, що всі запрошені спікери та експерти обмежені питаннями ведучих або журналістів. Редакція невпинно повторює, що наша діяльність базується на принципах Кодексу етики українського журналіста.

Раніше шефредактор громадсько-політичного мовлення ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Олексій Мацука заявив, що телеканал “Дом” – це шанс для близько 4 млн осіб почути голос Києва та позицію української влади щодо подій, які відбуваються в Україні та світі.

Читайте також: Ведучий “Утро Дома” Костянтин Войтенко: Для мене це абсолютно новий шлях, і мені на ньому дуже цікаво

Джерело UATV
дата 18.03.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×