Предстоятелем Єдиної Помісної церкви став митрополит Епіфаній (ВІДЕО)

Президент і владика вийшли до людей на Софіївській площі

uatv
15.12.2018

Скріншот з відео

Предстоятелем Єдиної Помісної Православної церкви став митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній (Думенко). Про це з місця подій повідомляє журналіст UATV.

“Вітаю всіх зі створенням Єдиної Помісної Автокефальної церкви! Дорогі друзі, ви не є свідки, ви творці історії, яка зараз твориться. Ви безпосередні учасники цього таїнства, яке щойно сталося в середині Софіївського собору. Звершилося! 15 грудня – цей день увійде і вже увійшов в історію України як день створення Єдиної Помісної Автокефальної церкви”, – сказав Порошенко.

“Ми зуміли засвідчити, що можемо єднатися. Ми повинні висловити подяку Вселенському Патріарху, який зробив рішучий крок з визнання Єдиної Помісної церкви”, – заявив новообраний глава Церкви.

Також він подякував патріарху Філарету, митрополиту Макарію, Президенту і Верховній Раді за внесок на шляху до об’єднання.

Всього в соборі брали участь 190 осіб. Найбільше представників УПЦ КП: до складу делегації увійшли 42 архієрея і з ними по одному священику і мирянину або монаху. Загалом 126 делегатів.

Голосування тривало в два тури.

Раніше Ірина Геращенко заявила, що зараз у Софії Київській, де проходить Об’єднавчий собор, народжується історія.

Нагадаємо, тисячі людей взяли участь у спільній молитві за автокефаліюУкраїнської церкви.

Джерело UATV
дата 15.12.2018
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×