Правозахисниці дозволили відвідати колонію, де перебуває Олег Сенцов 

Федеральна служба виконання покарань Росії видала дозвіл Зої Свєтовій

uatv
14.08.2018
Фото Укрінформ-UATV

Про це повідомив у Twitter очільник Ради з прав людини Михайло Федотов.

“РПЛ попрохав ФСВП дозволити Зої Свєтовій відвідати ІК-8 УФСВП по ЯНАО (Ямало-Ненецькому автономному округу, – ред.) у Лабитнангі. Дозвіл ФСВП отримано щойно”, – написав Федотов.

Довідка. Зоя Свєтова – російська журналістка і правозахисниця, 8 років відвідувала московські СІЗО та в’язниці як член Громадської спостережної комісії. У вересні 2014 року підписала заяву “Круглого столу 12 грудня” з вимогою вивести з території України російські війська.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон запропонував варіанти гуманітарного вирішення ситуації щодо Олега Сенцова під час телефонної розмови з президентом РФ Володимиром Путіним. У повідомленні Єлисейського палацу зазначили, що “президент Республіки висловив свою стурбованість президенту Путіну, через те, що стан здоров’я Сенцова, ймовірно, небезпечно погіршується, та необхідно з боку Росії терміново знайти гуманітарне вирішення цієї ситуації. У документі зазначили, що “президент Путін пообіцяв відповісти на це і якнайшвидше оприлюднити інформацію про стан здоров’я Сенцова”.

Раніше, сестра Олега Сенцова повідомляла, що він навіть не встає. Український режисер написав у листі до сестри, що кінець близький, і він не про звільнення.

Після розмови з адвокатом Олега Сенцова Дмитром Дінзе український Омбудсмен повідомила, що бранець Кремля перебуває у третій затяжній кризі. Двічі його хотіли відправити в лікарню, де збиралися підключити до медичної апаратури та почати примусове годування.

 

Джерело UATV
дата 14.08.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися
Топ новин на UA|TV