Правоохоронці працюють у Нових Санжарах у штатному режимі, – МВС

uatv
23.02.2020
Фото МВС

У Нових Санжарах на Полтавщині, де розмістили евакуйованих з Китаю українців та іноземців, правоохоронці  здійснюють свою роботу у штатному режимі.

Про це розповів радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, інформує пресслужба МВС.

“Персонал санаторію, медики, поліцейські, нацгвардійці і рятувальники здійснюють у штатному режимі свою роботу – забезпечення порядку на території та по периметру об’єкта, а також на території населеного пункту. Вся правоохоронна система України зараз зорієнтована на те, щоб забезпечити перебіг процесів, які відбуваються в зоні обсервації і навколо цього. Ми маємо достатньо сил і засобів для убезпечення від будь-яких надзвичайних ситуацій”, – повідомив він.

За словами радника міністра, поліція наразі перевіряє всю інформацію про провокаторів та штучно створену паніку у селищі.

Також Варченко подякував волонтерам та громадським організаціям за готовність допомогти людям, які змушені перебувати в зоні обсервації.

Раніше міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька розповіла, що в населеному пункті, де відбувається обсервація, працюють представники Червоного Хреста.

Нагадаємо, що евакуйованих з Китаю 20 лютого під охороною привезли з харківського аеропорту до медцентру “Нові Санжари“, де вони пробудуть два тижні. Через протести місцевих жителів поліція відкрила кримінальні провадження.

Джерело UATV
дата 23.02.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV