Пожежі на Луганщині: ВЦА проситиме міжнародної допомоги у відновленні лісів

uatv
07.10.2020
Фото Укрінформ

У Луганській області планують якнайшвидше взятися за відновлення лісів на територіях, які постраждали від пожеж. В обласній військово-цивільній адміністрації також розраховують на допомогу іноземних партнерів.

Про це сказав голова Луганської ВЦА Сергій Гайдай, повідомляє Укрінформ.

“Мене запрошували особисто до себе посли Канади, Німеччини, Польщі, Сполучених Штатів Америки (посла поки немає, представник посольства), і я збираюсь із ними зустрітись, обговорити питання допомоги саме фахівцями, можливо – технікою і саджанцями дерев. Адже що США, що Канада так само потерпають щороку від лісових пожеж і знають, як відновлювати ліси. Я не фахівець, а тут саме фахівцям треба займатись цим питанням – можливо, треба не сосною засаджувати, а листяними деревами”, – зазначив Гайдай.

За його словами, зараз потрібно розробити проєкт із відновлення лісів, і тоді крок за кроком втілювати його в життя.

Гайдай повідомив, що про відновлення лісів у регіоні говоритимуть і в екологічному комітеті Верховної Ради. Комітет офіційно звертатиметься до Інституту лісового господарства.

“Ми повинні вже зараз розробити проєкт із відновлення лісів. Оскільки без проєкту, просто так, хаотично їх не можна відновлювати”, – додав голова ВЦА.

Нагадаємо, на Луганщині ліквідували 9 із 10 осередків пожеж.

Читайте також: “Станиця Луганська”: через пожежі роботу КПВВ можуть тимчасово призупиняти (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата07.10.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×