Пожежі на Луганщині допомагають гасити майже 450 військових, – штаб ООС

uatv
08.07.2020
Фото ДСНС

У Луганській області продовжується ліквідація масштабних лісових пожеж. Боротися з вогнем допомагають військовослужбовці Збройних сил України зі складу Об’єднаних сил.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, інформує UATV.

“Боротьба із масштабною пожежею в Луганській області продовжується. Кількість жертв серед цивільного населення та розміри завданої шкоди природі та місцевому населенню збільшилися. Військовослужбовці Збройних сил України зі складу Об’єднаних сил продовжують допомагати в боротьбі з вогнем”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зараз немає загрози місцевому населенню.

Кількість залучених до боротьби з вогнем військовослужбовців збільшилася до 444. Задіяні приблизно 60 одиниць техніки, серед якої навіть безпілотні літальні апарати. При цьому допомагають гасити пожежу тільки підрозділи, які перебувають у резерві та в районах відведення. Також залучені тилові частини та військові пожежні команди. Ситуація на передовій в цей час повністю контролюється Об’єднаними силами.

“Військові лікарсько-сестринські бригади надають допомогу постраждалому місцевому населенню. Екіпажі санітарних автомобілів та 8 армійських вертольотів Мі-8 також залучені для ліквідації пожежі та її наслідків”, – наголошують у штабі Об’єднаних сил.

Військовослужбовці Збройних Сил України із складу Об’єднаних сил продовжують ліквідовувати лісові пожежі на Луганщині….

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 7 липня 2020 р.

Нагадаємо, що поблизу села Осколонівка Новоайдарського району Луганської області на території двох лісництв виникла масштабна лісова пожежа. Як повідомляли в МВС, кількість жертв зросла до шести.

Джерело UATV
дата08.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×