Пожежа в коледжі Одеси: у ДСНС уточнили дані про загиблу та постраждалих (ВІДЕО)

uatv
04.12.2019
Фото ДСНС

У ДСНС відбувся спільний брифінг представників Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції щодо пожежі, яка сталася в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу 4 грудня.

Про це повідомляє UATV.

Директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Володимир Демчук проінформував про заходи, які здійснювалися службою під час ліквідації пожежі.

“На момент прибуття першого підрозділу спостерігалось щільне задимлення та горіння на третьому поверсі. Одразу ж було оголошено підвищений ранг пожежі. Ситуація ускладнювалася швидким поширенням вогню по горючому внутрішньому оздобленню, наявністю великої кількості людей, невчасною евакуацією учнів персоналом коледжу, а також постійним руйнуванням елементів будівлі”, – сказав Демчук.

За його словами, велика кількість припаркованих автомобілів заважала проведенню оперативного розгортання техніки для рятування людей і гасіння пожежі.

Він зауважив, що основні зусилля пожежно-рятувальних підрозділів були зосереджені саме на рятуванні людей – в коледжі перебувало понад 400 осіб.

“Рятувальники одночасно приступили до рятування людей, які опинилися відрізаними вогнем та димом від шляхів евакуації. Порятунок проводився за допомогою ручних пожежних драбин, автодрабин та колінчастих підіймачів. Евакуація також здійснювалася по внутрішніх сходових клітинах”, – сказав він.

Під час проведення рятувальних заходів було врятовано та евакуйовано більше 40 осіб.

Також стало відомо, що, за попередньою інформацією, внаслідок пожежі загинула жінка 2003 року народження.

Нагадаємо, за інформацією відділу комунікації поліції Одеської області, станом на 14:35 до медичних закладів госпіталізували 22 особи.

Джерело UATV
дата 04.12.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×