Повністю скасувати введення касових апаратів неможливо, – нардеп (ВІДЕО)

uatv
04.12.2020
Фото з сайта apnews.com.ua

Верховна Рада 1 грудня підтримала законопроєкт, який відтермінував обов’язкове використання касових апаратів підприємцями до 1 січня 2022 року. Проте зовсім відмовитися від їх запровадження неможливо.

Про це заявив народний депутат України Юрій Камельчук в ефірі програми “На самом деле: Украина” на телеканалі “Дом“.

“Скасування касових апаратів спочатку не обговорювалося, обговорювалася тільки відстрочка, але потім вони (підприємці, – ред.) почали говорити: “Давайте скасуємо все”. Це неможливо. Це несправедливо. Тому що потрібно тоді піти до вчителів, медиків та інших державно важливих службовців і сказати: “Ми не хочемо збільшувати вам доходи, ми не хочемо будувати нові лікарні, школи. Ми нічого не хочемо покращувати, тому що ми хочемо, щоб у нас був податковий “рай”, – розповів народний обранець.

Камельчук також поділився своїм досвідом підприємництва, адже він працював у цій сфері 20 років і неодноразово діяльність була збитковою.

“Це нормально, коли в складній ситуації хочеться все скасувати і від усього відмовитися. Але це крок в нікуди. Тому що в довгостроковій перспективі ми отримаємо зворотний ефект. У нас не буде можливості задовольняти фінансові потреби держави“, – зауважив нардеп.

Як повідомлялось, на один рік, до 1 січня 2022 року, парламент відклав обов’язкове використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців (ФОПів). 

Читайте також: Нардеп – про протести ФОП: Вбивати бізнес людяніше, ніж вбивати людей (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 04.12.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×