Повернення Росії до ПАРЄ шкодить авторитету Ради Європи, – Волкер

uatv
02.08.2019
Фото Укрінформ-UATV

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що рішення про повернення Росії до ПАРЄ було помилковим і шкодить авторитету Ради Європи.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню tyzhden.ua, інформує UATV.

“Це була найважливіша організація із захисту демократичних інститутів та прав людини в Європі, тож такий крок (повернення РФ) завдав великої шкоди її авторитету”, – переконаний Волкер.

За його словами, зараз європейська спільнота занепокоєна через втручання Кремля у демократичні процеси в західноєвропейських країнах.

“Є стурбованість через загрозу національному суверенітету з боку Москви: скоєння вбивств, замахів на життя на території європейських країн, таких, як Велика Британія, застосування хімічної зброї та взагалі готовність використати її. Є глибоке розчарування відсутністю російської реакції на низку питань, які викликають занепокоєння в Східній та Центральній Європі, а подекуди й у Західній, як-от подальша реалізація проекту “Північний потік-2”, вплив Кремля на Європу через енергетичну політику”, – повідомив спецпредставник з питань України.

Волкер переконаний, що роль РФ у Європі дедалі більше розглядається як негативна, а опір Кремлю насправді посилюється.

Раніше Курт Волкер заявив, що встановлення миру на Донбасі залежить від того, чи зробить Росія кроки на зустріч припиненню бойових дій.

Нагадаємо, що делегація США відвідала зону ООС.

Джерело тиждень.ua
дата 02.08.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV